NEFORMALUSIS ŠVIETIMAS

Neformaliojo švietimo būreliai mokykloje yra viena iš populiarių būdų plėsti mokinių akademinius, socialinius ar meno įgūdžius už mokyklos klasės ribų. Vilniaus komunalinių paslaugų mokykloje veikia šie būreliai:

1. Literatų būrelis: Vysto mokinių literatūrinį skonį, kritinį mąstymą, rašymo įgūdžius ir meilę literatūrai, o taip pat skatina bendradarbiavimą ir aktyvų dalyvavimą mokyklos bendruomenėje.
Būrelio vadovė: lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Rita Dzedulionė.

2. Dailės būrelis: Šis būrelis apima piešimą ir kitas veiklas, leidžiančias mokiniams išreikšti savo kūrybiškumą ir išmokti naujų meno technikų.
Būrelio vadovė: dailės mokytoja Lina Liaudenskienė.

Mokykla skatina įvairių neformaliųjų būrelių įkūrimą ir veiklą, nes tai ne tik skatina mokinių pomėgius ir įdomumą, bet ir padeda jiems ugdyti įvairias įgūdžių ir bendravimo įgūdžius, kurie gali būti naudingi jų ateities karjerai ir asmeniniam gyvenimui.