Nusiteikę rimtam darbui

                  Nors gyvenimas nėra suskirstytas į pamokas, bet rugsėjo pirmosios šventė vieniems- naujų potyrių ir savęs išbandymo, kitiems- malonių prisiminimų metas. Ši diena sukviečia bei sujungia visas kartas. Ji aplanko kiekvienus namus, suteikdama džiugesį ir einantiems į mokslus, ir juos palydintiems.

                      Vos prieš kelis mėnesius Kaišiadorių technologijų ir verslo mokyklos absolventams  buvo įteiktas  pluoštas išsilavinimą patvirtinančių dokumentų (išleidome 116 diplomuotų specialistų), o šiandien mūsų gretas papildė virš 200 naujokų, pasiryžusių šturmuoti mokslo žinių pasaulį.Džiugu, kad vis daugiau jaunimo renkasi ,,žemiškas“, labai paklausias darbo rinkoje, gerai darbdavių apmokamas, tinkamas pradėti nuosavą verslą specialybes. Juk ne vienas šiais laikais, įgijęs net aukštąjį išsilavinimą, yra padėjęs diplomą į stalčių, o sėkmingai dirba statybos, medžio apdirbimo įmonėse ar maisto tiekimo sferose. Mokykloje itin paklausios elektriko, apdailininko, padavėjo-barmeno specialybės, atgyja žemės ūkio gamybos verslo darbuotojo ir technikos šaltkalvio specialybės. Moksleiviai puikiai pasirodo respublikiniuose konkursuose, siunčiami į profesines stažuotes Italijoje, Vokietijoje, Maltoje.

Naujų mokslo metų pradžios proga norėtųsi moksleiviams palinkėti kopti į kalną, atkakliai siekti užsibrėžto tikslo, išspręsti visas gyvenime pasitaikančias lygtis, bendrauti, bendradarbiauti, atrasti save. Mokytojams- ištvermės ir supratimo, būti tikrais eruditais, nuolat tobulėti.

 Rita Jūratė Ivaškevičienė

Kaišiadorių technologijų ir verslo mokyklos mokytoja